Acıbadem International Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Acıbadem International Hastanesi, İstanbul ilimizin Bakırköy ilçesinde bulunan Acıbadem International Hastanesi ile ilgili detaylar. Istanbul Caddesi No:82 Yeşilköy adresinde bulunan Acıbadem International Hastanesi kurumuna 0 (212) 468-4444 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Acıbadem International Hastanesi Hakkında

Türkiye’nin modern sağlık hizmetleri alanında ilklerinden olan ve International Hospital markasıyla 1989 senesinde hastalarını kabul etmeye başlayan hastane, 2005 senesinde Acıbadem Sağlık Grubu’na katıldı. 2014 senesinde Acıbadem International Hastanesi adıyla hizmet sunmayı sürdüren hastane, açıldığı günden bu yana yabancı uyruklu hastaların da başvurdukları bir adres halini aldı.

Birçok sağlık sigortası ile anlaşması bulunan hastane, SGK kapsamı içinde; Acil, Çocuk Kardiyolojisi, Doku ve Organ Nakli, Kardiyoloji ve KVC alanlarında anlaşmalı olarak hizmet vermekte.

Acıbadem International Hastanesi’nin tanı ve tedavi birimlerimde kullanılan medikal cihaz parkında Meme Ultrasonografi ve Doppler, Tüm Vücut MR, Kardiyak Tomografi, Telemetri Sistemi, 3 Boyutlu Panoramik Röntgen ve CEREC cihazı yer alıyor.

Organ Nakli Merkezi birimi kapsamı içinde böbrek nakli konusuna yoğunlaşan International Hastanesi’nde Kalp Sağlığı, Tüp Bebek ve Meme Sağlığı alanında yoğunlaşmış tıbbi birimlerde hizmet veriliyor.

Tıbbın bir çok branşında hizmet sunmayı sürdüren hastanede Genel Cerrahi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Göğüs Cerrahisi, Nükleer Tıp, Radyoloji, Menopoz Polikliniği birimlerinin bunun yanında Ayaktan Kemoterapi Ünitesi, Uyku Laboratuvarı ve Kateter Laboratuvarı da yer alıyor.

Acıbadem International Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Kardiyolojisi
  • Çocuk Hematolojisi
  • Çocuk Onkolojisi
  • Kardiyoloji
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Acil
  • Organ Nakli

Acıbadem International Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Acıbadem International Hastanesi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Acıbadem International Hastanesi Telefon Numarası

Acıbadem International Hastanesi telefon numarası:  0 (212) 468-4444

Acıbadem International Hastanesi Adresi

Acıbadem International Hastanesi adresi: Yeşilköy, İstanbul Caddesi No:82, 34149 Bakırköy/İstanbul

Acıbadem International Hastanesi Web Sitesi

Acıbadem International Hastanesi resmi web sitesi: www.internationalhospital.com.tr

Acıbadem International Hastanesi Nasıl Gidilir? Acıbadem International Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir