Ada Masalı 4. yeni bölüm fragmanı yayında! Ada Masalı dizisinin konusu nedir?

Ada Masalı 4. yeni bölüm fragmanı yayında! Ada Masalı dizisinin konusu nedir?

Ada Masalı dizisi yeni bölümleri ile Salı akşamları sevenlerinin karşısına çıkıyor. Son bölümde; Hakan’ın ne yapacağı kestirilemeyen tavırları Haziran’ı zor durumda bırakır. Bu sırada Eylül ve Adar’ın nişan partisi yaklaşmaktadır. Peki Ada Masalı dizisinin konusu nedir?

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un başrolü paylaştığı Ay Yapım’ın yeni romantik yaz dizisi ‘Ada Masalı’ndan haberler gelmeye devam etmekte. Ada Masalı dizisinin İstanbul ve İzmir’de geçeceği biliniyor. STAR TV’de salı günleri yayına giren dizinin konusu merak ediliyor. İşte Ada Masalı dizisinin konusu ile ilgili bilgiler. Hayata bambaşka yerlerden bakan Haziran ve Poyraz’ın sımsıcak aşk öyküsünü büyülü ada atmosferinde seyirciye sunan Ada Masalı’nın 4. yeni bölümünden bir fragman daha yayınlandı.  

ADA MASALI 4. BÖLÜM FRAGMANI:

Haziran ve Poyraz’ın otelinde yaşanacak nişan partisinin çalışmaları sürerken Poyraz’la konuşan Melisa, adanın yeni sakinlerinin adadan gideceğine fakat onların ardında kalan adalıların artık aynı insanlar olmayacağını söylüyor.

Hakan ise ortalığı karıştırma planları yapıyor. Hakan ile Haziran’ın kavga ettiği anlara şahit olan İdil, ikilinin Poyraz’dan bir şey sakladığının farkına varırken bu durumu görülmektedirmak için elinden geleni yapacağını belirtiyor.

Haziran’ın gözyaşlarına hakim olamadığı anların ekrana getirildiği tanıtımda, Poyraz’ın gelip Haziran’a festek olması gözleri üstüne topluyor.

Ada Masalı dizisi nerede çekiliyor? Ada Masalı dizisi hangi adada?İLİŞKİLİ HABERAda Masalı dizisi nerede çekiliyor? Ada Masalı dizisi hangi adada?

Haziran, ne süredir hayalini kurduğu Tokyo’daki pozisyon için patronu Doygun’la görüşmeye gider. Lakin hayalindeki terfiyi almak için patronuna bir hususta yardım etmesi gerekecektir: Kırlangıç Adası’na gidip arsasını satmamak için direnen, Ada’nın da gelişiminin önünü tıkayan huysuz adamın bir açığını bulmalıdır. Haziran, sözü edilen araziye gittiğinde Poyraz’la tanışır. Poyraz onu turist kafilesiyle birlikte fabrikadan atmaya çalışır. Daha ilk andan birbirlerine gıcık olurlar.

Bu sırada Haziran patronun ihtiyacı olan bilgiye ulaşır. Çok sevdiği İstanbul’a dönmek için sabırsızlanırken senelerdır görmediği teyzesiyle karşılaşır. Vapuru da kaçırınca mecburen Ada’da kalırlar. Ne olduğunu anlayamadan kendisini Poyraz’la dans yarışmasında dans ederken bulan Haziran çok geçmeden patronu aracılığıyla yanlış yönlendirildiğini öğrenir.

Dahası istemeden zarar verdiği birinin Poyraz olduğunu anlar. Neden olduğu zararı düzeltmeyi başına koyan Haziran, Poyraz’a bir teklifle gider.

ADA MASALI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Haziran, ne süredir hayalini kurduğu Tokyo’daki pozisyon için patronu Doygun’la görüşmeye gider. Lakin hayalindeki terfiyi almak için patronuna bir hususta yardım etmesi gerekecektir:

Kırlangıç Adası’na gidip arsasını satmamak için direnen, Ada’nın da gelişiminin önünü tıkayan huysuz adamın bir açığını bulmalıdır. Haziran, sözü edilen araziye gittiğinde Poyraz’la tanışır. Poyraz onu turist kafilesiyle birlikte fabrikadan atmaya çalışır. Daha ilk andan birbirlerine gıcık olurlar. Bu sırada Haziran patronun ihtiyacı olan bilgiye ulaşır.

ADA MASALI OYUNCULARI KİMLERDİR?

Aşk öyküsünü konu alacak olan dizinin başrollerini Alp Navruz, Ayça Ayşin Turan gibi mühim isimler paylaşırken dizide bunun yanı sıra İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz ve Bedia Ener gibi mühim oyuncular yer almakta. Ali Bilgin yönetmenliğindeki yeni dizinin yapımı ise Ay Yapım tarafında. Doğa ve tarihi bakımdan ilgi çeken İzmir’de çekilecek olan dizide çekimler öncesi çalışmalar son aşamaya geldi.

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir