Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi, Adıyaman ilimizin Gölbaşı ilçesinde bulunan Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Malatya Yolu Üzeri Gölbaşı adresinde bulunan Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi kurumuna 0 (416) 781-6133 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi Hakkında

Fiili 46 yatak kapasitesine sahip Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi olarak ülkeler arası standartlara uygun kaliteli sağlık hizmeti veren, hasta tatminiyetini ilke edinmiş, sürekli olarak kendini yenileyen, itibarlı ve tercih edilen bir hastane olmak vizyonumuzdur.

Amacımız yasal mevzuatlar ışığında, hasta ve çalışan tatminiyetini ön planda tutan, ekip ruhu ile çalışan, sürekli olarak kendini yenilemeyi ilke edinmiş, sağlık hizmeti sunmaktır.

Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Psikiyatri

Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi, Adıyaman ili Gölbaşı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi Doktorları

Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi doktorları için tıklayınız

Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi İletişim

Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi Telefon Numarası:  0 (416) 781-6133

Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi Adres

Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi Adresi:  Malatya Yolu Üzeri Gölbaşı

Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi Web Sitesi

Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi Resmi Web Sitesi: https://adiyamangolbasidh.saglik.gov.tr/

Adıyaman Gölbaşı Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir