Adıyaman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Adıyaman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Adıyaman ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Adıyaman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile ilgili detaylar. Sakarya Cad. Malatya – Çelikhan Yolu Üzeri Yeşilyurt adresinde bulunan Adıyaman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi kurumuna 0 (416) 225-2992 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Adıyaman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Hakkında

İl Merkezinde tek branş hastanesi olan Adıyaman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi 25 Mayıs 1998 tarihinde hizmete açılmıştır. Daha önce Yetiştirme Yurdu ve Sağlık Meslek Lisesi olarak hizmet gören bina, büyük bir tamirat ve tadilatla hastaneye dönüştürülmüştür. Hastanemizin teknik kapasitesi ve verilen hizmetin değeri her geçen gün yükseltilmeye çalışılmaktadır. Yapılan başarılı çalışmalar neticesinde 2000 senesinde Bebek Dostu Hastane, plaketi alınmış ve Anne sütü ile beslenmenin önemi ve yaygınlaştırılmasına yönelik faaliyetler sürekli olarak şekle dönüştürülmüştür. 20 Ağustos 2002 de İSO-9001-2000 kalite belgesi alınmıştır. Sağlık Bakanlığına bağlı hastaneler içinde bu belgenin 2000 versiyonunu alan ilk hastane olduk. Kalite standartları titizlikle takip edilmektedir. Her yılın başında kalite hedefleri belirlenmekte ve sürekli olarak olarak hastane hizmet kalite ve çeşitliliği artırılmaya çalışılmaktadır.

Hastalar, hasta yakınları ve çalışan personelin tatminiyeti en üst düzeye çıkarılmaya çalışılmakta olup belli aralıklara yapılan anketlerle ölçümler ve değerlendirmeler yapılmaktadır, işletme mantığıyla hareket edilerek genelikle, her hususta tasarruf önlemleri titizlikle uygulanmıştır. Daha önceden alt yapı tamamlandığından sağlıkta dönüşüm programlarına geçiş rahatlıkla sağlanmıştır. Hizmet Binasının Hastane olarak yapılmamış olması ve ufak olması sebebiyle bir çok sıkıntı yaşanmaktadır. Nisan 2006 tarihinde 950 m2 lik prefabrik poliklinik ve idare binalarının hizmete girmesi ile her klinisyen doktora bir poliklinik odası tahsis edilmiş. Her branşta hekim seçme olanağı sağlanmış, hastane yatak kapasitesi %50 artırılarak 150 yatağa ulaşmıştır. Şehir merkezinde bir semt polikliniği açılması kararlaştırılmış olup bunun için merkezde uygun bir bina kiralanmış ve semt polikliniği faaliyete geçmiştir. 2011 senesinde Ek bina inşaatımız tamamlanarak toplam kapalı alanımız 6188 m2 ye ulaşmıştır.

Adıyaman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Doktorları

Adıyaman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Telefon Numarası

Adıyaman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi telefon numarası:  0 (416) 225-2992

Adıyaman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Adresi

Adıyaman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi adresi: Yunus Emre, 02200 Adıyaman Merkez/Adıyaman

Adıyaman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Web Sitesi

Adıyaman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi resmi web sitesi: http://adiyamaneah.saglik.gov.tr/

Adıyaman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Nasıl Gidilir? Adıyaman Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir