Ağaçören Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Ağaçören Devlet Hastanesi, Aksaray ilimizin Ağaçören ilçesinde bulunan Ağaçören Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Kırşehir Caddesi adresinde bulunan Ağaçören Devlet Hastanesi kurumuna 0 (382) 331-3076 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ağaçören Devlet Hastanesi Hakkında

Ağaçören İlçe Hastanesi’nin inşaatı 2000 senesinde tamamlanmış, hasta kabulüne 2001 senesinde başlanmıştır. Hastanemiz 25 yataklı olup, 10 adet personel lojmanı mevcuttur.

Bakanlığımızın 09.04.2007 tarihli olurları ile ilçe merkezindeki sağlık hizmetleri birleştirilmiş ve hastanemiz entegre ilçe hastanesine dönüştürülmüş olup, bu tarihten ibu yana Merkez Sağlık Ocağı hastaneye entegre olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Ağaçören Devlet Hastanesi İletişim

Ağaçören Devlet Hastanesi Telefon Numarası:  0 (382) 331-3076

Ağaçören Devlet Hastanesi Adres

Ağaçören Devlet Hastanesi Adresi:  Kırşehir Caddesi

Ağaçören Devlet Hastanesi Web Sitesi

Ağaçören Devlet Hastanesi Resmi Web Sitesi:

Ağaçören Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir