Ahlat Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Ahlat Devlet Hastanesi, Bitlis ilimizin Ahlat ilçesinde bulunan Ahlat Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Selçuklu Mah. Hastane Cad. adresinde bulunan Ahlat Devlet Hastanesi kurumuna 0 (434) 412-4013 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ahlat Devlet Hastanesi Hakkında

Bitlis Ahlat Devlet Hastanesi eski binanın yanında inşa edilen yeni hastane binasında hizmet vermektedir. Dahiliye, çocuk sağlığı, anestezi, kadın doğum, genel cerrahi, üroloji, göz doktoru, ortopedi, kulak burun boğaz olmak üzere 9 ayrı branşta hizmet verilmektedir.

4 adet ameliyathane odası, 6 yataklı yoğun bakım ünitesi halkımızın büyük bir gereksinimini karşılamaktadır. Acil serviste 2 yeşil alan, muayene, pansuman ve enjeksiyon odaları, 2 gözlem odası acil vakaların gereksinimlerini karşılayacak ve hasta tatminiyetini en yüksek düzeyde tutacak biçimde donatılmıştır.

TC Sağlık Bakanlığının “Sağlıkta Dönüşüm Projesi” kapsamaında halkımıza daha iyi ve kaliteli sağlık hizmeti sunmayı amaç edindik. Her şeyden önce hasta tatminiyetini ön planda tutarak hareket etmekteyiz.

Ahlat Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Algoloji
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Üroloji

Ahlat Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Ahlat Devlet Hastanesi, Bitlis ili Ahlat ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ahlat Devlet Hastanesi Doktorları

Ahlat Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Ahlat Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Ahlat Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (434) 412-4013

Ahlat Devlet Hastanesi Adresi

Ahlat Devlet Hastanesi Adresi:  Selçuklu Mah. Hastane Cad.

Ahlat Devlet Hastanesi Web Sitesi

Ahlat Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://ahlatdh.saglik.gov.tr/

Ahlat Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Ahlat Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir