Akseki Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Akseki Devlet Hastanesi, Antalya ilimizin Akseki ilçesinde bulunan Akseki Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Hacı İlyas Mahallesi Bağkur Evleri Yanı adresinde bulunan Akseki Devlet Hastanesi kurumuna 0 (242) 678-2091 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Akseki Devlet Hastanesi Hakkında

1988 senesinde Kurulan Akseki Devlet Hastanesi; Akdeniz’in şirin beldesi Olan Akseki’de hizmetlerini en iyi bir sekilde sürdürmeye çalışmaktadır. Hastanemiz köylerle birlikte ortalama 13.100 nüfusa hizmet vermektedir. Ayrıca ilçemizin nüfusu yaz aylarında daha da artmaktadır.

Amacımız uzman kadroyla bi hayli hızlı, kaliteli ve güvenilir tanı ve tedavi hizmetini hastanemize başvuran herkese eşit biçimde sunmaktır.

Akseki Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Akseki Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Akseki Devlet Hastanesi, Antalya ili Akseki ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Akseki Devlet Hastanesi Doktorları

Akseki Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Akseki Devlet Hastanesi İletişim

Akseki Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (242) 678-2091

Akseki Devlet Hastanesi Adres

Akseki Devlet Hastanesi Adresi:  Hacı İlyas Mahallesi Bağkur Evleri Yanı

Akseki Devlet Hastanesi Web Sitesi

Akseki Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://aksekidh.saglik.gov.tr/

Akseki Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Akseki Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir