Anatolia Tüp Bebek Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Anatolia Tüp Bebek Merkezi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Anatolia Tüp Bebek Merkezi ile ilgili detaylar. Cinnah Caddesi No:54 adresinde bulunan Anatolia Tüp Bebek Merkezi kurumuna 0 (312) 442-5656 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Anatolia Tüp Bebek Merkezi Hakkında

Ankara Anatolia Tüp Bebek Merkezimiz 1000 m2’lik kapalı bir alan üzerinde kurulmuştur. Bahçesi ve geniş otoparkı mevcuttur. Misyonumuz, hastalarımıza tedavi süreleri boyunca evrensel kalite standartlarına uygun, teknolojik donanımın üst düzeyde olduğu, steril koşullarda profesyonel bir hizmet sunmaktır.

Seçkin doktorlarımız ve profesyonel ekibimiz ile tüm çabamız müthişi sizlere yaşatabilmektir.

Araştırma ve daha da ilerletmeye adanmış tıbbi ekibimiz hastalarımızın her zaman hayalini kurdukları ailelerini oluşturmalarina yardım etmek için tüm gücüyle çalışmaktadır. Yıllara dayanan deneyim ve en son teknolojik gelişmeleri takip gücümüz aracılığıyla ispatlanmış ve ispatlanmış tedavi metotlarımizle mutluluğunuza yardım ediyoruz.

Anatolia Tüp Bebek Merkezi Telefon Numarası

Ankara Anatolia Tüp Bebek Merkezi telefon numarası:  0 (312) 442-5656

Anatolia Tüp Bebek Merkezi Adresi

Ankara Anatolia Tüp Bebek Merkezi adresi:  Aziziye, Cinnah Cd. No:54, 06680 Çankaya/Ankara

Anatolia Tüp Bebek Merkezi Web Sitesi

Ankara Anatolia Tüp Bebek Merkezi resmi web sitesi: www.anatoliatupbebek.com.tr

Anatolia Tüp Bebek Merkezi Nasıl Gidilir? Anatolia Tüp Bebek Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir