Araban Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Araban Devlet Hastanesi, Gaziantep ilimizin Araban ilçesinde bulunan Araban Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Turgut Özal Mah. Ceza Evi Cad No:2 adresinde bulunan Araban Devlet Hastanesi kurumuna 0 (342) 611-2384 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Araban Devlet Hastanesi Hakkında

2002 senesinden 2004 yılına kadar sağlık ocağı, 2004 senesinden 2007 yılına kadar sağlık merkezi, 2007 senesinden sonra ise ilçe entegre hastanesi, 2011 senesinde ise Araban Devlet Hastanesi olarak ilçemize hizmet verilmektedir. Hastanemizde; sizler ve yakınlarınızın tatminiyetini amacı olan kolay ulaşılabilir, güvenilir, kalite standartlarına ve mevzuatlara uygun sağlık hizmeti sunmayı kalite politikamız olarak belirledik.

Araban Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Araban Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Araban Devlet Hastanesi, Gaziantep ili Araban ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Araban Devlet Hastanesi Doktorları

Araban Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Araban Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Araban Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (342) 611-2384

Araban Devlet Hastanesi Adresi

Araban Devlet Hastanesi Adresi:  Turgut Özal Mah. Ceza Evi Cad No:2

Araban Devlet Hastanesi Web Sitesi

Araban Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://arabandh.saglik.gov.tr/

Araban Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Araban Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir