Asarcık Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Asarcık Devlet Hastanesi, Samsun ilimizin Asarcık ilçesinde bulunan Asarcık Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Bıcıncık Mahallesi Esen Sokak. No:15/A adresinde bulunan Asarcık Devlet Hastanesi kurumuna 0 (362) 791-2330 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Asarcık Devlet Hastanesi Hakkında

20 yataklı Asarcık Devlet Hastanesi yeni binasında 17/02/2014 tarihinden ibu yana hizmet vermeye başlamıştır.

Hastane bünyesinde koruyucu sağlık hizmetleri, acil sağlık hizmetleri, doğum, ana çocuk sağlığı hizmetleri, ayaktan ve yatarak tıbbi ve cerrahi müdahale, muayene, tedavi ve rehabilitasyon hizmetleriyle çevre sağlığı, adli tabiplik ve ağız diş sağlığı hizmetleri verilmektedir.

Asarcık Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Asarcık Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Asarcık Devlet Hastanesi, Samsun ili Asarcık ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Asarcık Devlet Hastanesi İletişim

Asarcık Devlet Hastanesi Telefon Numarası:  0 (362) 791-2330

Asarcık Devlet Hastanesi Adres

Asarcık Devlet Hastanesi Adresi:  Bıcıncık Mahallesi Esen Sokak. No:15/A

Asarcık Devlet Hastanesi Web Sitesi

https://asarcikdh.saglik.gov.tr/

Asarcık Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir