Aşkale İlçe Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Aşkale İlçe Hastanesi, Erzurum ilimizin Aşkale ilçesinde bulunan Aşkale İlçe Hastanesi ile ilgili detaylar. Bahçelievler Mah. Erzurum Cad. No:121 adresinde bulunan Aşkale İlçe Hastanesi kurumuna 0 (442) 415-1923 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Aşkale İlçe Hastanesi Hakkında

1965 senesinde temeli atılan ve 1966 senesinde Merkez Sağlık Ocağı adı ile sağlık hizmetlerine başlayan Sağlık Merkezimiz, gittikçe artan nüfus yoğunluğu değişen sosyal yapı sebebiyle 10 yatak kapasitesiyle ilçemiz gereksinimlerini karşılayamaz duruma geldiğinden farklı zamanlarda bakanlığımıza 25 yataklı devlet hastanesine dönüştürülmesi için istekte bulunulmuş olup yapılan yazışmalar sonucu 1997 senesinde bakanlığımızın 25 yataklı devlet hastanesine dönüştürülmesi için verdiği onay, ödenek gönderilemediği için hastaneye dönüşüm gerçekleştirilememiştir.

Sağlık Merkezimiz 1 Mayıs 2003 tarihinden ibu yana Bakanlık oluru ile 24 saat boyunca hasta kabul gören ve hastada yatırılabilen gelişmiş Sağlık Ocağına dönüştürülmüştür. 2007 yılı Nisan ayı saygınlığı ile Sayın Sağlık Bakanımız Prof. Dr. Recep Akdağ’ın emirleri ışığında 1200 metrekare alan üzerine kurulacak olan 4200 metrekare Yeni Entegre Hastane binası 2 Milyon 778 bin YTL ye ihale edilmiş olup yapım aşamasına geçilmiştir. Teslim tarihi 2007 yılı Kasım ayı olarak planlanmıştır. Yapımı tamamlanarak 01-03-2008 tarihinde hizmete açılmıştır.

Aşkale İlçe Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Aşkale İlçe Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Aşkale İlçe Hastanesi, Erzurum ili Aşkale ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Aşkale İlçe Hastanesi Doktorları

Aşkale İlçe Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Aşkale İlçe Hastanesi Telefon Numarası

Aşkale İlçe Hastanesi Telefon Numarası0 (442) 415-1923

Aşkale İlçe Hastanesi Adresi

Aşkale İlçe Hastanesi Adresi:  Bahçelievler Mah. Erzurum Cad. No:121

Aşkale İlçe Hastanesi Web Sitesi

Aşkale İlçe Hastanesi Web Sitesi: http://askaledh.saglik.gov.tr/

Aşkale İlçe Hastanesi Yol Tarifi

Aşkale İlçe Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir