Aslıhan Doğan Turan’dan ‘üçüncü çocuk’ açıklaması!

Aslıhan Doğan Turan’dan ‘üçüncü çocuk’ açıklaması!

Üç yıl önce futbolcu Arda Turan ile nikah masasına oturan ve iki çocuk annesi olan Aslıhan Doğan Turan’ın katıldığı bir davette karnındaki şişlik dikkat çekti. Turan, “Üçüncü çocuk yolda” iddialarının ardından konuyla alakalı açıklama yaptı.

Aslıhan Doğan Turan, futbolcu Arda Turan ile 2018 senesinde nikah masasına oturdu. Aynı yıl ilk çocukları Hamza Arda’yı kucaklarına alan ikili, geçtiğimiz yıl haziran ayında ise ikinci kez anne-baba olmanın heyecanını yaşadı.

Mutlu birliktelikleri süren çift, önceki gün bir davete katıldı. Eşi ile birlikte objektif karşısına geçen Aslıhan Doğan Turan, gri payetli elbisesiyle poz verdi.O dakikaları 302 bin takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınlayan Turan’ın göbeğindeki şişlik dikkat çekti.

Sosyetik güzelin bu paylaşımının ardından akıllara, “Üçüncü kez anne mi oluyor?” sorusu geldi. Aslıhan Doğan Turan, ile ilgili çıkan haberlerden sonra konuyla alakalı açıklama yapmayı ihmal etmedi. 35 yaşındaki Turan, “Hamileyken hamile gibi gözükmeyen, hamile değilken hamile gibi gözüken tek insanım. Tebrikler…” diyerek, oluşan görüntünün elbisenin kumaşından ortaya çıktığını açıkladı.

 

 

 

 

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir