Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi, İzmir ilimizin Bayraklı ilçesinde bulunan Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi ile ilgili detaylar. Manas Bulvarı 1586/7 Sokak No:2 A Blok adresinde bulunan Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi kurumuna 0 (232) 444-5282 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Hakkında

Atagöz Göz Hastalıkları ve Lazer Dal Merkezi çatısı altında, hastalarımıza bilimsel araştırmalarımızla desteklediğimiz iyi ve emniyetli tedavinin bunun yanında güleryüz, sıcak yaklaşım, güven ve kaliteli hizmetimizi de sunmaktayız. Bu çatı altında her zaman ve her yerde göz hastalığı ile ilgili poblemlerinıza ve sorularınıza yanıt bulabileceğinize inanıyoruz.

Teknolojinin bize sunduğu tüm olanakları, doktorlarımızın ve yetişmiş sağlık personelimizin bilgisi içerisinde siz hastalarımızın hizmetine sunmak ve Atagöz Göz Hastalıkları ve Lazer Dal Merkezinden ayrılırken gözlerinizdeki ışıltıyı görmek bizleri mutlu edecektir.

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları
  • Acil

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi, İzmir ili Bayraklı ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Telefon Numarası

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi telefon numarası:  0 (232) 444-5282

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Adresi

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi adresi: Manas Bulvarı 1586/7 Sokak No:2 A Blok

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Web Sitesi

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi resmi web sitesi: www.atagoz.com.tr

Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Nasıl Gidilir? Atagöz Göz Hastalıkları Dal Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir