Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ilimizin Avcılar ilçesinde bulunan Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Kirazlı Cad. Gökler Sokak No:60/2 Avcılar adresinde bulunan Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (212) 420-0808 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Merkezimiz; Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Başkanlığının 04/03/2014-5451 46496/180 sayılı oluruyla 20 Üniteli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak kurulmuş onayı alınmış olup 13/04/2014 tarihinde Sağlık Bakanımız Sn. Mehmet Müezzinoğlu ve Genel Sekreterimiz Sn. İhsan Bakır’ın teşrifleriyle fiilen hizmete açılarak hastalarımıza hizmet vermeye başlamıştır.

Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Avcılar ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (212) 420-0808

Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Kirazlı Cad. Gökler Sokak No:60/2 Avcılar

Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://avcilaradsm.saglik.gov.tr/

Avcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir