Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Samsun ilimizin Bafra ilçesinde bulunan Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Kızılırmak Mah. 19 Mayıs Cad. No:6/2 adresinde bulunan Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (362) 543-2472 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi başta Bafra ilçesi olmak üzere çevre ilçelerdeki hastalara, kalite standartlarında modern sağlık hizmeti veren bir merkezdir.

Merkezimiz 16.02.2009 tarihinde altı ay süreyle gelir ve gideri Bafra Nafiz Kurt Devlet Hastanesi’nden finanse edilerek Alparslan Mahallesi Şirin Sokakta halen 50. Yıl İlköğretim Okulu Anaokulu olarak kullanılmakta olan binada faaliyet göstermeye başlamıştır. Sağlık Bakanlığı’nın kapatılan Bafra Kızılırmak Devlet Hastanesi’ne ait poliklinik binasını kurumumuza tahsil etmesi sebebiyle 01.10.2009 tarihinde halen faaliyet göstermekte olduğumuz bu binaya taşınmıştır. 4 diş hekimi ile hizmete başladığımız bu yolculuğumuz 20 diş hekimi ve eğitimli personelimizle devam etmektedir.

Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Samsun ili Bafra ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası 

Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (362) 543-2472

Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Kızılırmak Mah. 19 Mayıs Cad. No:6/2

Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: http://bafraadsm.saglik.gov.tr/

Bafra Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir