Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ilimizin Bağcılar ilçesinde bulunan Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Demirkapı mah. Velioğlu cad. No:93 adresinde bulunan Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (212) 515-0505 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. 

Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

1860 metrekare alana kurulan Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde 51 unit, 5 yataklı 1 genel ameliyathane, 2 cerrahi odası, protez laboratuvarı ve röntgen bölümü yer alıyor.

Bağcılar Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi olarak mesai saatleri civarında ek olarak hafta içi pazartesi, salı, çarşamba ve perşembe 17:00 20:00 saatleri içinde poliklinik hizmeti vermeye başlamış bulunmaktayız.

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Endodonti

Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (212) 515-0505

Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Demirkapı mah. Velioğlu cad. No:93

Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi:

Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir