Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Oğuzlar Mh. Barış Manço Cad. No:22 Balgat adresinde bulunan Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (312) 284-2679 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Merkezimiz 16-11-2007 tarihinde 75. Yıl Ankara Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin Balgat ek binası olarak hizmete açılmıştır. 04-01-2008 Tarih ve 145 sayılı makam onayı ile bir süre Gölbaşı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin ek binası olarak hizmet vermiştir. 22.01.2009 Tarih ve 2659 sayılı makam onayı ile Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak faaliyet göstermeye başlayan merkezimizde 18-03-2009 tarihinden ibu yana bu isim altında hasta kabulüne başlanmıştır.

Hedefimiz; çalışanlarımızın bilgi ve teknoloji donanımını en üst düzeyde tutarak ve bunu sürekli olarak kılarak ülkeler arası standartlara uygun bir ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktır.

Merkezimizde, hastalarımızın daha iyi şartlarda tedavi görebilmeleri, hem hekimlerimizin hem de personelimizin uygun bir ortamda verimli ve mutlu çalışarak daha kaliteli hizmet sunabilmeleri için en kısa bir sürede hizmet binamızın genişletilmesi yönünde çalışmaktayız.

Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (312) 284-2679

Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Oğuzlar Mh. Barış Manço Cad. No:22 Balgat

Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://balgatadsm.saglik.gov.tr/

Balgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir