Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul ilimizin Beyoğlu ilçesinde bulunan Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ilgili detaylar. Bereketzade Cami Sokak No:2 adresinde bulunan Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi kurumuna 0 (212) 251-5900 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında

Prof Dr. Reşat N. Belger Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak vizyonumuz; Göz Sağlığı ve Hastalıkları alanında bilimsel gelişmelere öncülük etmek; yetiştirdiğimiz üstün nitelikli, insana saygılı, etik değerleri olan uzman hekimlerle ülkemizin sağlığına katkıda bulunmak; sahip olduğumuz yüksek teknolojik olanaklar ve yetkin medikal kadromuzla hastalarımıza hak ettikleri güler yüzlü, güvenilir, çağdaş hizmeti vermektir.

ACİL

Göz acil polikliniğimiz B Blok girişinde bulunmakta ve. 24 saat hizmet vermektedir. 2 yataklı müşahade ve resusitasyon birimi ile bir muayene biriminden bir araya gelmektedir. Acil polikliniğimizde 1 EKG cihazı, 2 Defibrilatör, 1 Aspiratör, 3 nebülizatör ve 1 göz üniti bulunmaktadır. Acil birimimizde göz pansumanları, göz yıkaması, göz acil müdaheleleri yapılmaktadır.

AMELİYATHANE

B blok -1. katta bulunmaktadır. 5 salondan ve bir derlenme odasından bir araya gelmektedir. Önsegment, retina, oküloplasti, refraksiyon ve şaşılık ameliyatları son teknoloji kullanılarak, hususunda yetkin hekimlerce yapılmaktadır. 1 anestezi doktoru, 7 anestezi teknikeri, 16 hemşire, 2 sekreterden oluşan kadrosuyla hizmet vermektedir. Ameliyathaneye 24 saat hasta kabul edilmektedir. Anestezi doktoru 17:00–08:00 saatleri içinde bulunmadığı için çocuk hastalar 17:00 den sonra ameliyata alınmamaktadır.

ÇOCUK KLİNİĞİ

15 yataklı kliniğimiz A Blok 2. katta bulunmaktadır. Kliniğimiz 4 göz kliniğinden çocuk hastaları kabul etmekte, her servisin Op. Dr. ve As. Dr. ları kendi kliniğinin çocuk hastalarının takiplerini sürdürmektedirler. Servisimizde 2 hemşire, 2 personel ile hizmet sunulmaktadır. Ziyaretçi saati 08:00–20:00 saatleri içindedır. Her çocuk hasta için mutlaka refakatçı kalması gerekmektedir.

ECZANE

10 depo odası bulunan eczane birimimiz D Blok 2. kattadır. Birimimiz Eczacı Başak Kızılcadağ ile Eczacı A. Hakan Akcakavak yönetiminde 2 sekreter ile hastanemiz bünyesinde hizmet vermektedir. Birimimizde 10 ilaç ve malzeme deposu bulunmaktadır. Tüm ilaç ve malzemeler uluslar arası standartlara uygun FİFO ( fisrt in first out) yöntemiyle depolanmaktadır.

GENEL POLİKLİNİK

B Blok giriş katında bulunmaktadır. 12 göz muayene cihazı, 1 fakometri ( gözlük cam değerlerini ölçen cihaz) ve 1 otorefraktometre ( göz numarasının ortalama değerini veren cihaz) ile randevulu hastalara hizmet veren birimdir.

3 hemşire, 3 sekreter ve göz asistan ve uzman doktorlarından oluşan kadrosuyla göz hastalıkları tanılamalarında Göz1, Göz 2, Göz 3 ve Göz 4 olmak üzere toplam 4 göz kliniğe bağlı olarak hizmet sağlamaktadır. 08:00–17:00 saatleri içinde çalışan polikliniklerimiz yalnızca randevulu hastalarımıza hizmet vermektedir.

RADYOLOJİ

Hastanemiz radyoloji bölümü B Blok giriş katındadır. Ünitemizde 2 adet tek tüp tek masa axiel röntgen cihazı, bir adet ultrasonografi cihazı bulunmaktadır. Cihazlarımızın tamamı Türkiye Atom Enerjisi Kurumu’ndan lisanslıdır. Ünitemiz röntgen çekimleri için hafta içi 8:00–18:00 saatleri içinde hizmet vermektedir. Çekilen filmler hemen hastaya teslim edilir. Filmlerin raporları sabahtan çekilen filmler için aynı gün içinde, öğle saatlerinden sonra çekilen filmler için ertesi gün düzenlenip verilir. USG çekimleri için hafta içi 9:00–13:00 saatleri içinde, randevuyla hizmet verilmektedir. Ünitemizde meme USG, üst batın ve tüm batın USG, pelvik USG, obstetrik USG, tiroid USG, üriner sistem USG çekilebilmektedir. Ünitemizde bir radyoloji uzmanı, üç radyoloji teknikeri ve dört radyoloji teknisyen bulunmaktadır.

Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Nöroloji
  • Psikiyatri

Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası

Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon numarası:  0 (212) 251-5900

Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adresi

Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi adresi: Bereketzade, Bereketzade Cami Sk. No:2, 34421 Beyoğlu/İstanbul

Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nasıl Gidilir? Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir