Bozyazı Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Bozyazı Devlet Hastanesi, Mersin ilimizin Bozyazı ilçesinde bulunan Bozyazı Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Çopurlu Mah. Şehitler Cad. No:8 adresinde bulunan Bozyazı Devlet Hastanesi kurumuna 0 (324) 851-7001 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bozyazı Devlet Hastanesi Hakkında

Bozyazı Devlet Hastanesi Olarak vatandaşlarımıza kalite lüks değil zorunluluktur anlayışı içinde hizmet vermekteyiz. Hastalarımıza güler yüzlü yaklaşarak, modern tıbbi, teşhis ve tedavi metotlarıni uygulayarak hizmet verirken, çalışanlarımızın da ihtiyaç ve beklentilerine yanıt vermek amacındayız. Bütün bu sağlık hizmetlerini uygularken insan haklarına saygılı, güler yüzlü yaklaşarak hasta ve çalışan tatminiyetini maksimum arttırmak amacındayız.

Bozyazı Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Bozyazı Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Bozyazı Devlet Hastanesi, Mersin ili Bozyazı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bozyazı Devlet Hastanesi Doktorları

Bozyazı Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Bozyazı Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Bozyazı Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (324) 851-7001

Bozyazı Devlet Hastanesi Adresi

Bozyazı Devlet Hastanesi Adresi:  Çopurlu Mah. Şehitler Cad. No:8

Bozyazı Devlet Hastanesi Web Sitesi

Bozyazı Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://bozyazidh.saglik.gov.tr/

Bozyazı Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir