Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, İzmir ilimizin Buca ilçesinde bulunan Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile ilgili detaylar. Yıldız Mh. Hoca Ahmet Yesevi Cad. No:27/95 adresinde bulunan Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi kurumuna 0 (232) 454-0101 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Hakkında

1991 senesinde temeli atılıp, 1995 senesinde projesi çizilen ve 2008 senesinde tekrar inşaat ihalesine çıkılan İzmir Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları hastanemiz ilk polikliniğini 20 mayıs 2009 tarihinde yapmış, 10 temmuz 2009 tarihinde de yatan hasta kabul etmeye başlamıştır.

Hastanemiz 125 yataklı olup en son teknolojik cihazlarla donatılmıştır ve İzmir’de hem kadın doğum hem de çocuk hastanesi olarak hizmet verilen tek dal hastanesidir. Hasta odalarımız genelde tek kişilik olup en kalabalık odalarımız iki kişiliktir.

Hasta odalarımızda banyo, duş, tuvalet, lcd ekran televizyon, refakatçi koltuğu ve hemşire çağrı sistemleri standart olarak bulunmaktadır. Suit ve özel odalarımızda ise geniş ekran lcd tv, buzdolabı, deri oturma grubu, tablo, giyinme odası ve banyosunda saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Hastanemizde 50 yataklı 2 tane çocuk hastalıkları servisi, 48 yataklı 2 tane kadın doğum servisi, 6 yataklı erişkin yoğun bakım ünitesi, 6 yataklı çocuk yoğun bakım ünitesi, 15 küvözden oluşan yenidoğan yoğun bakım servisi, 5 tane son teknolojiyle donatılmış ameliyat salonu, 15 sancı odası ve 5 doğum salonundan oluşan doğumhane, merkezi sterilizasyon ünitesi, işitme tarama polikliniği, aile planlaması polikliniği ve ürodinami ünitesi mevcuttur. Ayrıca çocuk servisinde yatan çocuk hastaların oyun oynayıp aktivite yapabilecekleri oyun salonumuz bulunmaktadır. Hastanemizde hekim seçme uygulaması yapılmakta olup bunun yanı sıra bebek dostu hastane ünvanı bulunmaktadır.

Hasta hakları birimimiz İzmir’de örnek birim seçilerek ödüle layık görülmüştür. 90 kişilik konferans salonumuzda hizmet içi eğitimler verilmekte olup özellikle gebelere yönelik ücretsiz eğitim seminerleri ve kurslarımız sürekli olarak devam etmektedir. Türkiye’de bir ilk olan çevre il ve ilçelerden gelip çocuğu hastanemizde yatan anneler için ücretsiz olarak hizmet veren anne otelimiz bulunmaktadır. Ayrıca personelimizin çocuklarına yönelik kreşimiz mevcuttur. Halka hizmetin Hakka hizmet olduğu inancıyla güleryüzlü ve şefkatli olarak çalışan 50 hekim, 100 ebe-hemşire ve 50 memurumuzla 24 saat hizmetinize hazır olarak beklemekteyiz.

Bilimsel veriler ışığında çağdaş ve en son teknolojileri tercih ederek insanımızın en kıymetli varlığı olan sağlığına kavuşmasında bir nebzede olsa katkımız olursa ne mutlu bizlere… Sağlığına kavuşan bir insanın yüzündeki tebessümün bize verilebilecek en büyük armağan olduğu inancındayız. Bütün personelimizle gece gündüz durmaksızın çalışarak en üst düzeyde sağlık hizmeti vermeyi ve sağlıkta kaliteyi sunmayı planlıyoruz. Hasta tatminiyeti yanında çalışan tatminiyetinin de arttırılması öncelikli hedeflerimizdendir. Amacımız sağlığınızın kıymetli olduğu bilinciyle en kıymetli varlıklarımız olan analarımızın ve yavrularımızın emanetçisi olarak insan ve hasta haklarına saygılı, etik değerlerden taviz vermeden modern tıbbın en son teknolojilerini tercih ederek halkımıza kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır.

Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Bölümleri

 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Çocuk Cerrahisi
 • Çocuk İmmünolojisi
 • Çocuk Kardiyolojisi
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Çocuk Psikiyatrisi
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Neonatoloji
 • Perinatoloji
 • Tıbbi Genetik

Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, İzmir ili Buca ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Telefon Numarası

Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi telefon numarası:  0 (232) 454-0101

Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Adresi

Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi adresi: Atatürk Mah, Hoca Ahmet Yesevi Cd. No: 27, 35390 Buca/İzmir

Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Nasıl Gidilir? Buca Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir