Bünyan Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Bünyan Devlet Hastanesi, Kayseri ilimizin Bünyan ilçesinde bulunan Bünyan Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Sağlık Mah. Şehit Yusuf Uğur Caddesi adresinde bulunan Bünyan Devlet Hastanesi kurumuna 0 (352) 712-2188 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bünyan Devlet Hastanesi Hakkında

Bünyan Devlet Hastanesi 1960 senesinde 25 yatağı ile hizmet vermeye başlamıştır. Yatak sayısını 1998 de 50 yatağa çıkarmış ve yeni binası ile hizmet vermeye başlamıştır. 2008 senesinden ibu yana uzman personel sayısındaki yetersizlik sebebiyle hastane yatak sayıları bakanlık oluru ile 30 yatağa düşürülmüştür. Hastanemizde genel cerrahi, dahiliye, çocuk hastalıkları, anestezi, kadın hastalıkları, doğum ve aile hekimi olmak üzere 6 uzman hekim, 3 diş tabibi, 6 pratisyen hekim, 1 diyetisyen, 2 psikolog, 18 hemşire, 15 ebe, 12 sağlık memuru, 6 röntgen teknisyeni, 7 laboratuar teknisyeni, 10 aTT, 5 anestezi teknisyeni ve diğer personelimizle birlikte 134 personelimiz bulunmaktadır.

Hastanemiz poliklinikleri her uzman hekime 1 oda ve her diş hekimine 1 diş muayene koltuğu şeklinde düzenlenmiştir. Hastanemizde hekim seçme hakkı vatandaşlarımıza açıklamalarak istedikleri hekimi seçme hizmeti verilmektedir. Polikliniklerimizin bekleme alanları vatandaşlarımızın sıkılmadan vakit geçirebilecekleri ve kendilerine sıranın ne zaman geleceği hususunda bilgilendirme ekranları kullanılmaktadır.

Hastanemiz diş ünitesi çalışmaları 3 adet diş hekimi tarfından yürütülmektedir. Diş ünitimizde kanal tedavi, dolgu, diş temizliği, protez uygulamaları yapılmaktadır.

Hastanemizde hali hazırda Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı bulunmamaktadır. Tam donanımlı Kadın Doğum Servisimizde ebe dostlarımız aracılığıyla Norman Doğumlar yaptırılmaktadır.

Hastanemizde 6 adet birbirinden perdelerle ayrılmış yatağı bulunan 2 hasta odası bir acil müdahele ve monitörizasyon odası, 1 hasta muayene odası bulunmaktadır.

Bünyan Devlet Hastanesi Bölümleri

 • Aile Hekimliği
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Çocuk Diş Hekimliği
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Üroloji

Bünyan Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Bünyan Devlet Hastanesi, Kayseri ili Bünyan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bünyan Devlet Hastanesi Doktorları

Bünyan Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Bünyan Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Bünyan Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (352) 712-2188

Bünyan Devlet Hastanesi Adresi

Bünyan Devlet Hastanesi Adresi:  Sağlık Mah. Şehit Yusuf Uğur Caddesi

Bünyan Devlet Hastanesi Web Sitesi

Bünyan Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://bunyandh.saglik.gov.tr/

Bünyan Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir