Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Bursa ilimizin Yıldırım ilçesinde bulunan Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Mimar Sinan Mah. Emniyet Cad. No:13 adresinde bulunan Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (224) 366-8560 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 9 Şubat 1991 senesinde Köy Hizmetleri İl Müdürlüğünün Toprak Mahsulleri Laboratuarı olarak kullanılan binada Bursa Diş Hastanesi adı altında 10 yataklı olarak hizmete başlamıştır.

Mevcut tıbbi cihazlarımız teknolojik olarak modern cihazlar ile yenilenmekte olup daha sağlıklı şartlarda hizmet verilmesi sağlanmaktadır. Teknolojik gelişmelere ve sağlık bölgesindeki yenilikler hususunda personelimiz hizmet içi eğitimlerle sürekli olarak bilgilendirilmektedir.

Merkezimizde Acil, Genel Klinikler, Protez, Pedodonti, Periodontoloji, Ortodonti, Ameliyathane, Ağız, Diş, Çene Hastalıkları ve Cerrahisi, Engelli Kliniği, Röntgen, Protez Laboratuarı ve Merkezi Sterilizasyon Ünitesi birimlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Merkezimizde toplam 91 Ünit bulunmaktadır.

Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Bursa ili Yıldırım ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (224) 366-8560

Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Mimar Sinan Mah. Emniyet Cad. No:13

Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://bursaadseah.saglik.gov.tr/

Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir