Bursa Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Bursa Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Bursa ilimizin Nilüfer ilçesinde bulunan Bursa Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Beşevler Mah. Beşevler Cad. No:103/B adresinde bulunan Bursa Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (224) 452-3394 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bursa Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Merkezimiz 8 Mayıs 2015’te 50 ünit kapasiteyle hizmete açılmıştır. 6 hasta yatağı, 1 engelli kliniği ve 2 ameliyathanesi ile ağız ve diş sağlığı hizmeti vermektedir.

Mevcut tıbbi cihazlarımız teknolojik olarak modern cihazlar ile sürekli olarak yenilenmekte olup daha sağlıklı şartlarda hizmet verilmesi sağlanmaktadır. Teknolojik gelişmeler ve sağlık bölgesindeki yenilikler hususunda personelimiz hizmet içi eğitimlerle sürekli olarak bilgilendirilmektedir.

Hastanemiz; 24 saat hizmet veren Klinikler, Genel Klinikler, Protez Kliniği, Periodontoloji Kliniği,, Ağız Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi Kliniği, Engelli Kliniği, Röntgen, Protez Laboratuarı ve Merkezi Sterilizasyon Ünitesi birimlerimiz ile hizmet vermektedir. Hastanemizde toplam 50 Ünit bulunmaktadır.

Bursa Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Bursa Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Bursa Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Bursa ili Nilüfer ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bursa Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Bursa Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Bursa Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Bursa Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (224) 452-3394

Bursa Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Bursa Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Beşevler Mah. Beşevler Cad. No:103/B

Bursa Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Bursa Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://niluferadsm.saglik.gov.tr/

Bursa Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir