Büyükorhan İlçe Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Büyükorhan İlçe Devlet Hastanesi, Bursa ilimizin Büyükorhan ilçesinde bulunan Büyükorhan İlçe Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Dr. İbrahim Öktem Cad. Okul Sok. No:8 adresinde bulunan Büyükorhan İlçe Devlet Hastanesi kurumuna 0 (224) 841-2005 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Büyükorhan İlçe Devlet Hastanesi Hakkında

İlçemiz Merkez Sağlık Ocağı Haziran 2007 senesinde Entegre Devlet Hastanesine dönüştürülmesine karar verilmiş ve çalışmalarına 01-11-2007 saygınlığıyla başlamıştır. Hastane olarak kullanılmakta olan binada yapılan. güçlendirme çalışmaları sebebiyle Hastane çalışmaları bir müddet eski hizmet verilmeye çalışılmış ve 2008 Temmuz ayında mevcut binanın çalışmaları tamamlanmasıyla Hastane kendi binasında çalışmalarına başlamıştır.

Hastanemiz kadrolarında halen 1 Uzman Hekim (Aile Hekimi uzmanı olup bunun yanı sıra Hastane Başhekimliği ile TSM Sorumlu Hekimi görevini de yürütmekte) ve 2 Pratisyen Hekim 2 Sağlık Memuru (Toplum Sağlığı Teknikeri- 1 personel Hastane Müdür Vekili olarak görev yapmakta) 1 Laboratuvar Teknikeri 1 Sorumlu Hemşire, 6 Ebe 2 Röntgen Teknisyeni, 1 Tıbbi Sekreter, 112 Noktasında ise 5 Acil Tıp Teknikeri görev almakta ve 112 ile yapılan hasta sevklerinde görev verilmektedir.

Bunun dışında Doğumlar için İcapcı Ebe ve Hasta nakillerin de İcabcı Şoför şeklinde Hasta nakil Ambulansı ile de destek verilmektedir.

Hastanemiz E-2 Grubu hastaneler grubunda olup, Sağlık Bakanlığımızın aldığı karar ışığında Birinci Basamak Sağlık Hizmeteri kapsamına alınmasına karar verilmiş devir işlemleri ilgili çalışmalar başlatılmış olup, 1 Kasım 2011 tarihinden ibu yana Bursa Sağlık Müdürlüğüne bağlanarak İlçe Devlet Hastanesi olarak çalışmalarını yürütmeye devam etmektedir.

Büyükorhan İlçe Devlet Hastanesi Doktorları

Büyükorhan İlçe Devlet Hastanesi doktorları için tıklayınız.

Büyükorhan İlçe Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Büyükorhan İlçe Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (224) 841-2005

Büyükorhan İlçe Devlet Hastanesi Adresi

Büyükorhan İlçe Devlet Hastanesi Adresi:  Dr. İbrahim Öktem Cad. Okul Sok. No:8

Büyükorhan İlçe Devlet Hastanesi Web Sitesi

Büyükorhan İlçe Devlet Hastanesi Web Sitesi: buyukorhanidh.saglik.gov.tr

Büyükorhan İlçe Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Büyükorhan İlçe Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir