Çat Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Çat Devlet Hastanesi, Erzurum ilimizin Çat ilçesinde bulunan Çat Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Oyuklu Mahallesi Hastane Caddesi adresinde bulunan Çat Devlet Hastanesi kurumuna 0 (442) 611-2018 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çat Devlet Hastanesi Hakkında

Çat ilçe merkezinde bulunan Çat İlçe Hastanesi, 2005 senesinde 25 yatak kapasitesi ile hizmete açılmış olup, hastane bünyesinde Koruyucu Sağlık Hizmetleri ve Aile Planlaması hizmetlerinin Aile Hekimliği Birimleri ile koordine biçimde verildiği Toplum Sağlığı Merkezi, hastane hizmetlerinin verildiği Çat İlçe Hastanesi ve giriş katta 5 Aile Hekimliği Biriminin bulunduğu Aile Sağlığı Merkezi ile hizmet vermektedir. Çat Aile Sağlığı Merkezi 2008 yılı Kasım ayından bu yana hizmet vermektedir.

Hastanemiz 2012 Ekim Ayı itibariyle tamamen yenilenmiş ve 20 yataklı olarak halkımıza hizmet vermeye başlamıştır. Hastanemizde Dahiliye Uzmanı, ve Çocuk Hastalıkları Uzmanı olmak üzere 2 uzman hekim, 5 Pratisyen Hekim çalışmaktadır. Hastanemiz 20 yatak kapasiteli olup, yatan hasta servisinde yataklı nasıl tedavi edileceği uygun görülen hastaların yatışı ve nasıl tedavi edileceği yapılmaktadır.

Çat Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Çat Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Çat Devlet Hastanesi, Erzurum ili Çat ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Çat Devlet Hastanesi Doktorları

Çat Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Çat Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Çat Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (442) 611-2018

Çat Devlet Hastanesi Adresi

Çat Devlet Hastanesi Adresi:  Oyuklu Mahallesi Hastane Caddesi

Çat Devlet Hastanesi Web Sitesi

Çat Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://catdh.saglik.gov.tr/

Çat Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Çat Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir