Çay Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Çay Devlet Hastanesi, Afyonkarahisar ilimizin Çay ilçesinde bulunan Çay Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Ali Kaleli Mah. Cumhuriyet Cad. No:200 adresinde bulunan Çay Devlet Hastanesi kurumuna 0 (272) 632-6300 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çay Devlet Hastanesi Hakkında

Afyon-Konya karayolu üzerinde, il merkezine 48 km uzaklıkta bulunan ilçemiz, 1958 senesinde ilçe olmuştur. Eber Gölü, Karamık sazlığı içinde Sultan Dağlarının kuzey eteklerine yaslanmış yeşillikler içinde şirin bir ilçemizdir. Çay Devlet Hastanesi olarak sağlıklı ve mutlu günlere kavuşmanız için kaliteli hizmet anlayışıyla yanınızdayız.

2011 senesinde 24 bin metre kare alan üzerinde yapımına başlanılan 50 yataklı Çay Devlet Hastanesi yeni binasında hizmet vermektedir. Fiziksel ve tıbbi donanımının üst düzeyde tutulduğu Çay Devlet Hastanesi’nde hasta ve çalışanlar için tüm ayrıntıların düşünülerek İlin en güzel kamu hastanesi olması sağlanmıştır.

Çay Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Çay Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Çay Devlet Hastanesi, Afyonkarahisar ili Çay ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Çay Devlet Hastanesi Doktorları

Çay Devlet Hastanesi doktorları için tıklayınız

Çay Devlet Hastanesi İletişim

Çay Devlet Hastanesi Telefon Numarası:  0 (272) 632-6300

Çay Devlet Hastanesi Adres

Çay Devlet Hastanesi Adresi:  Ali Kaleli Mah. Cumhuriyet Cad. No:200

Çay Devlet Hastanesi Web Sitesi

Çay Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://caydh.saglik.gov.tr/

Çay Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir