Çekerek Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Çekerek Devlet Hastanesi, Yozgat ilimizin Çekerek ilçesinde bulunan Çekerek Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Yeniyol Mah. Lise Cad. Hastane Sok. No:1 adresinde bulunan Çekerek Devlet Hastanesi kurumuna 0 (354) 468-1163 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çekerek Devlet Hastanesi Hakkında

5132 metrekare kapalı alana yapılan, 30 yataklı Çekerek Devlet Hastanesi yeni hizmet binasında Çekerek halkına hizmet vermektedir.

6 tek kişilik, 10 çift kişilik hasta odalarımızın yani sıra, yoğun bakım ünitesini de hastanemizin içinde yer alıyor. Tüm hasta odalarının içinde banyo ve lavabo barındıran yataklı servislerimize de kavuştuk. Ayrıca üç diş ünite ile ağız ve diş sağlığı hizmetimizi de alınan son teknoloji diş röntgen cihazı ile vermekteyiz.

Çekerek Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Çekerek Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Çekerek Devlet Hastanesi, Yozgat ili Çekerek ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Çekerek Devlet Hastanesi Doktorları

Çekerek Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Çekerek Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Çekerek Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (354) 468-1163

Çekerek Devlet Hastanesi Adresi

Çekerek Devlet Hastanesi Adresi:  Yeniyol Mah. Lise Cad. Hastane Sok. No:1

Çekerek Devlet Hastanesi Web Sitesi

Çekerek Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://cekerekdh.saglik.gov.tr/

Çekerek Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir