Çerkeş Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Çerkeş Devlet Hastanesi, Çankırı ilimizin Çerkeş ilçesinde bulunan Çerkeş Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Cumhuriyet Mahallesi Reis İsmail Yenigün Caddesi No:16 adresinde bulunan Çerkeş Devlet Hastanesi kurumuna 0 (376) 766-1024 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çerkeş Devlet Hastanesi Hakkında

2002 senesinde 30 yatak kapasite ile halkımıza hizmet vermeye başlayan Çerkeş Devlet Hastanesi, ortalama 15000 nüfusa sahip ilçe halkına kaliteli, çağdaş ve saygın bir sağlık hizmeti sunmaya çalışmaktadır.

İlçemiz Çankırı iline bağlı E-80 (D-100) devlet karayolu üzerinde, Batı Karadeniz bölgesinin güneyinde yer alır. Çankırı ve Ankara’ya 120 km, Karabük iline ise 80 km uzaklıktadır.

Hastanemizde 1 Aile Hekimliği Uzmanı, 1 Dahiliye Uzmanı, 3 pratisyen ve 2 Diş Tabibi, 14 Sağlık Memuru, 4 Hemşire, 3 Ebe, 7 Laborant, 2 Anestezi Teknikeri, 5 Acil Tıp Teknisyeni, 2 Röntgen Teknikeri ve 2 Tıbbi Sekreter ve 12 yardımcı hizmetler olmak üzere toplam 57 personelle hizmet vermektedir.

Çerkeş Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Çerkeş Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Çerkeş Devlet Hastanesi, Çankırı ili Çerkeş ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Çerkeş Devlet Hastanesi Doktorları

Çerkeş Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Çerkeş Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Çerkeş Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (376) 766-1024

Çerkeş Devlet Hastanesi Adresi

Çerkeş Devlet Hastanesi Adresi:  Cumhuriyet Mahallesi Reis İsmail Yenigün Caddesi No:16

Çerkeş Devlet Hastanesi Web Sitesi

Çerkeş Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://cerkesdh.saglik.gov.tr/

Çerkeş Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Çerkeş Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir