Çerkezköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Çerkezköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Tekirdağ ilimizin Çerkezköy ilçesinde bulunan Çerkezköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Fatih Mah. Şehit Teğmen Akın Akın Cad. No:47 adresinde bulunan Çerkezköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (282) 725-0053 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çerkezköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Çerkezköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 23.05.2013 tarihinde kurulmuş olup, kuruluşundan günümüze kadar yüksek kalite standartlarıyla hizmet veren ve gelişen teknolojiyi takip eden, verilen hizmet yelpazesini her geçen gün daha da genişleterek günlük hasta sayısı sürekli olarak olarak gittikçe artan, bulunduğu bölge başta olmak üzere, çevre ilçe, belde, köylere hizmet sunmayı hedef edinmiş bir kurum olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Çerkezköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Çerkezköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Çerkezköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Tekirdağ ili Çerkezköy ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Çerkezköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Çerkezköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Çerkezköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Çerkezköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (282) 725-0053

Çerkezköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Çerkezköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Fatih Mah. Şehit Teğmen Akın Akın Cad. No:47

Çerkezköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Çerkezköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: http://cerkezkoyadsm.saglik.gov.tr/

Çerkezköy Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir