Çiçekdağı İlçe Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Çiçekdağı İlçe Hastanesi, Kırşehir ilimizin Çiçekdağı ilçesinde bulunan Çiçekdağı İlçe Hastanesi ile ilgili detaylar. Osman Şevki Mah. Hastane Cad. No:334 adresinde bulunan Çiçekdağı İlçe Hastanesi kurumuna 0 (386) 612-2300 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çiçekdağı İlçe Hastanesi Hakkında

Çiçekdağı İlçe Hastanesi olarak 10 yatak kapasitesi ile yeni binasında vatandaşlarımıza kaliteli bir sağlık hizmeti vermenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Hastalarımıza güler yüzlü yaklaşmak, modern tıbbi teşhis ve tedavi metotlarıni uygulayarak hizmet vermek, çalışanlarımızın da huzurlu ve güvenli bir ortamda çalışmalarını sağlamak birinci hedefimizdir.

Bütün bu hizmetleri sağlarken amacımız hasta ve çalışanlarımızın haklarına saygı gösterip sağlık hizmeti tatminiyetini maksimum düzeyye çıkarmaktır.

Çiçekdağı İlçe Hastanesi Telefon Numarası

Çiçekdağı İlçe Hastanesi Telefon Numarası0 (386) 612-2300

Çiçekdağı İlçe Hastanesi Adresi

Çiçekdağı İlçe Hastanesi Adresi:  Osman Şevki Mah. Hastane Cad. No:334

Çiçekdağı İlçe Hastanesi Web Sitesi

Çiçekdağı İlçe Hastanesi Web Sitesi:

Çiçekdağı İlçe Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir