Çınarcık Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Çınarcık Devlet Hastanesi, Yalova ilimizin Çınarcık ilçesinde bulunan Çınarcık Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Belediye Sok. No:8 – Çınarcık Belediyesi Karşısı adresinde bulunan Çınarcık Devlet Hastanesi kurumuna 0 (226) 246-1666 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çınarcık Devlet Hastanesi Hakkında

2012 senesinin Mayıs ayında Çınarcık ilçesinde hizmete giren Çınarcık Devlet Hastanesi günlük 700-800 hastanın nasıl tedavi edileceğini üstleniyor.

Çınarcık Devlet Hastanesi 6 ayrı poliklinikle hizmet vermekte. Fizik tedavi, Dahiliye, Çocuk, Enfeksiyon hastalıkları, Uzman aile hekimliği ve 2 Diş polikliniğiyle hizmet veren Çınarcık Devlet hastanesinde bunun bunun yanında 25 yatan hastaveya yatan hasta nasıl tedavi edileceği yapılıyor.

Çınarcık Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Çınarcık Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Çınarcık Devlet Hastanesi, Yalova ili Çınarcık ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Çınarcık Devlet Hastanesi Doktorları

Çınarcık Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Çınarcık Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Çınarcık Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (226) 246-1666

Çınarcık Devlet Hastanesi Adresi

Çınarcık Devlet Hastanesi Adresi:  Belediye Sok. No:8 – Çınarcık Belediyesi Karşısı

Çınarcık Devlet Hastanesi Web Sitesi

Çınarcık Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://cinarcikdh.saglik.gov.tr/

Çınarcık Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir