Cizre Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Cizre Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Şırnak ilimizin Cizre ilçesinde bulunan Cizre Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Sur Mahallesi Hastane Caddesi No:7 adresinde bulunan Cizre Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (486) 616-2601 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Cizre Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Cizre Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Cizre Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Şırnak ili Cizre ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için Cizre Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Cizre Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Cizre Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Cizre Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Cizre Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Cizre Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (486) 616-2601

Cizre Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Cizre Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Sur Mahallesi Hastane Caddesi No:7

Cizre Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Cizre Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://cizreadsm.saglik.gov.tr/

Cizre Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir