Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Çorum ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Yavruturna Mah. Bahabey caddesi No:22 adresinde bulunan Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (364) 212-4515 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Sağlık Bakanlığı aracılığıyla “Sağlıkta Dönüşüm Projesi” kapsamı içinde yeniden yapılandırılan Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yeni yerine taşındı. Göğüs Hastalıkları Hastanesi eski binasında hizmete vermeye başlayan merkez Türkiye’nin sayılı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri içinde yer alırken bölgesinde de en modern sağlık birimi olarak belirtiliyor.

Merkezde görev yapan her diş hekimine ayrı ayrı muayene odası tahsis edilirken hastalar içinde her bölümde dinlenme odaları oluşturulmuş. Ayrıca bekleme odalarına konulan sıramatikler ile de hastalar, kendi sıralarını oturdukları yerlerden takip etme olanağına sahip.

30 ünite kapasiteye sahip olan merkezde 24 saat kesintisiz hizmet verilmektedir.

Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Endodonti

Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Çorum şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (364) 212-4515

Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Yavruturna Mah. Bahabey caddesi No:22

Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://corumadsm.saglik.gov.tr/

Çorum Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir