Demre Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Demre Devlet Hastanesi, Antalya ilimizin Demre ilçesinde bulunan Demre Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Beymelek Mah. Salf Cad. Hastane Sokak adresinde bulunan Demre Devlet Hastanesi kurumuna 0 (242) 872-1610 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Demre Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz Antalya’nın batısında il merkezine 140 km. uzaklıkta olup; Finike ile Kaş İlçeleri içinde sahil şeridinde bulunan Demre İlçesi merkezine ortalama 5 km. mesafede Beymelek Belediyesi sınırları içinde kurulmuştur. 1995 senesinde hastane binasının inşa edilmesiyle birlikte hizmete girmiş olan hastanemiz idare ek binası ile toplam 4500m2 kapalı alanı ve otoparkı dahil 27000 m2 arsa alanı ile sürekli olarak gelişerek hizmet vermektedir Hastanenin yapım ve onarımında yöre halkının emek ve katkıları büyüktür.

Zemin katta Danışma, Acil, Röntgen, Laboratuar, Poliklinikler, Çamaşırhane, Evde Sağlık Hizmetleri Birimi ve Morg I. katta Diş Polikliniği, Yataklı Hasta Klinikleri, Sosyal Hizmet Birimi, Yemekhane, İstatistik, Kalite Yönetim Birimi ve Çalışan Güvenliği Birimi, II. katta Ameliyathane, Sterilizasyon, Yataklı Hasta Klinikleri ve Doğumhane, III. katta 8 yataklı Diyaliz Ünitesi ve Mescdimiz, ek idare binasında da Başhekimlik, Hastane Müdürlüğü, Bilgi İşlem Birimi, Satınalma, Tahakkuk, Maaş Mutemetliği hizmet vermektedir.

Demre Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Demre Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Demre Devlet Hastanesi, Antalya ili Demre ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Demre Devlet Hastanesi Doktorları

Demre Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Demre Devlet Hastanesi İletişim

Demre Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (242) 872-1610

Demre Devlet Hastanesi Adres

Demre Devlet Hastanesi Adresi:  Beymelek Mah. Salf Cad. Hastane Sokak

Demre Devlet Hastanesi Web Sitesi

Demre Devlet Hastanesi Web Sitesi https://demredh.saglik.gov.tr/

Demre Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Demre Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir