DentalPark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

DentalPark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kayseri ilimizin Kocasinan ilçesinde bulunan DentalPark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Atatürk Bulvarı No:30 (Tekden Hastanesi Yanı) adresinde bulunan DentalPark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (352) 221-0077 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

DentalPark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

2008 senesinde hastane caddesinde hizmete açılan DentalPark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi en kısa bir sürede gönüllerde umduğu yeri bulmuş ve şuan Kayseri ve çevre illere hitap eder bir seviyeye gelmiştir. Bu hizmet yolculuğunda bizleri Yalnız bırakmayan tüm dost ve hastalarımıza teşekkürü bir borç biliyoruz.

DentalPark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

Deneyimli, uzman, güler yüzlü, dinamik kadromuz ve çağdaş donanımlarımızla Kayseri’nin merkezinde ulaşım yönünden vatandaşımızın rahatlıkla ulaşabileceği bir yerde 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermeye devam etmekteuz. Merkezimiz “özgürce gülümsetmek” anlayışı ile yapılandırılmış, her an kullanıma hazır tam donanımlı ameliyathanesi, oral diagnoz (ağız ve diş muayenesi), periodontoloji(dişeti hastalıkları), ortodonti (çapraşık diş nasıl tedavi edileceği), endodonti (kanal nasıl tedavi edileceği), protez, ağız-diş-çene cerrahisi, implantoloji, pedodonti (çocuk diş hekimliği) ve görüntüleme üniteleri ile hastalarına hizmet vermektedir.

DentalPark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

DentalPark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

DentalPark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

DentalPark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (352) 221-0077

DentalPark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

DentalPark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Atatürk Bulvarı No:30 (Tekden Hastanesi Yanı)

DentalPark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

DentalPark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: www.dentalpark.com.tr

DentalPark Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir