Dentataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Dentataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, İstanbul ilimizin Ataşehir ilçesinde bulunan Dentataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile ilgili detaylar. Ataşehir Bulvarı 41 Ada, Ata 4-1 Çarşı Kat:1 No:12 adresinde bulunan Dentataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği kurumuna 0 (216) 456-3231 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Dentataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hakkında

1996 senesinden beri Ataşehir’de hizmet veren kliniğinimizde, genel diş sağlığı hizmetleri yanında implantoloji, çene cerrahisi, ortodonti, periodontoloji tedavileri sunmaktayız.

Sitemizi tercih ederek bize ulaşabilir, randevu alabilir, diş sağlığı hizmetleri ile ilgili bilgiler alabilirsiniz. Özel kuruluşlar/şirketler ile anlaşmalı çalışabilmekteyiz. Kurumunuzla ilgili görüşmek için bizi arayınız.

Çalışan hastalarımız için esnek çalışma saatleri uygulamaktayız. Hafta içi mesai sonrası saatlere yahut Pazar günlerine randevu alabilirsiniz.

Tarif: Ataşehir bulvarı üzerinde TEB, Startbucks ve Bolulu Hasan Usta’nın bulunduğu çarşıda hizmet vermekteyiz (Ata 4-1 Çarşı). Çarşı girişi Starbucks Cafe ve Bolulu Hasan Usta içindendır. Kliniğimiz 1. Katta bulunmaktadır.

Dentataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları

Dentataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları için tıklayınız.

Dentataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Telefon Numarası

Dentataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Telefon Numarası0 (216) 456-3231

Dentataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Adresi

Dentataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Adresi:  Ataşehir Bulvarı 41 Ada, Ata 4-1 Çarşı Kat:1 No:12

Dentataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Web Sitesi

Dentataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Web Sitesi: www.dentatasehir.com

Dentataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir