DetaGen Genetik Tanı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

DetaGen Genetik Tanı Merkezi, Kayseri ilimizin Melikgazi ilçesinde bulunan DetaGen Genetik Tanı Merkezi ile ilgili detaylar. Tacettin Veli Mah. Deliklitaş Cad. No:12/A Melikgazi adresinde bulunan DetaGen Genetik Tanı Merkezi kurumuna 0 (352) 231-3123 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

DetaGen Genetik Tanı Merkezi Hakkında

Deta-Gen Genetik Hastalıklar Tanı Merkezi olarak; Klinik Genetik, Sitogenetik ve Moleküler Genetik alanlarında verdiğimiz hizmetlerin bilim ve tekniğe uygun olarak, etik, etkin, verimli ve bi hayli hızlı bir biçimde sunulması, hizmetlerin müşteri beklentilerine yanıt verecek biçimde Kalite Yönetim Şartlarına uygun olarak geliştirilmesi ve sürekli olarak iyileştirilmesi ana politikamızdır.

Genetik test, belirli bir gen veya kromozomda yaşanan bir değişimin ve onun yol açtığı hastalığın veya özelliğin tanımlanması için yapılan testtir. Prenatal (doğum öncesi) yahut Postnatal (doğum sonrası) zamanda yapılabilir.

Genetik danışmanlık, ailesel kaynaklı olan veya olmayan Genetik hastalıkların insana ve yakınlarına öğretilmesi ve bununla başa çıkma yolları hususunda bilgi ve psiko sosyal destek veren bir sağlık hizmetidir.

Amniyo Sentez, anne karnında gelişmekte olan bebeğin içinde bulunduğu sıvıdan örnek alma işlemidir. Bu sıvıda bebeğe ait hücreler mevcuttur. Bu sıvının alınmasında amaç, riskli durumlarda, çoğu kez tedavi olanağı olmayan genetik anomali ve hastalıkları erken zamanda saptayıp, aileyi bilgi sahibi olmanızıtir.

Prenatal Postnatal Tanı, yaşam süresi kısıtlı, nasıl tedavi edileceği olanaksız, ağır bedensel ve zihinsel defektlere neden olan hastalıklar için yüksek risk taşıyan eşlere sağlıklı bir bebek için güvence vermektir. Ayrıca nasıl tedavi edileceği olabilecek olmayan fetal sağlık problemlerini gebeliğin erken dönemlerinde belirleyip gereğini yapmaktır.

 

DetaGen Genetik Tanı Merkezi İletişim

 

DetaGen Genetik Tanı Merkezi Telefon Numarası:  0 (352) 231-3123

DetaGen Genetik Tanı Merkezi Adres

DetaGen Genetik Tanı Merkezi Adresi:  Tacettin Veli Mah. Deliklitaş Cad. No:12/A Melikgazi

DetaGen Genetik Tanı Merkezi Web Sitesi

 www.detagen.com.tr 

DetaGen Genetik Tanı Merkezi Yol Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir