Devrekani Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Devrekani Devlet Hastanesi, Kastamonu ilimizin Devrekani ilçesinde bulunan Devrekani Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Ahiçelebi Mah. Şehit Nihat Çendik Cad. adresinde bulunan Devrekani Devlet Hastanesi kurumuna 0 (366) 638-1009 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Devrekani Devlet Hastanesi Hakkında

Ahiçelebi Mahallesi, Şehit Nihat Çendik Cadde’sindeki Hastanemiz 1945 senesinde yapılmış olup ana binamızın toplam kapalı alanı 828 m2 olup, 276 m2 alan üzerine inşa edilmiştir. 1997 Yılında yapılan idari binamızın toplam kapalı alanı 396 m2 olup, 132 m2 alana inşa edilmiştir. Devlet Hastanesi 2 kat ve 20 yataklı olup İlçemiz ihtiyacına yanıt verebilecek kapasitededir.

Hastanede 5 Doktor, 1 Müdür, 1 Şef, 2 Veri Kontrol İşletmeni, 1 Ayniyat Saymanı, 2 Toplum Sağlığı Memuru, 3 Acil Tıp Teknisyeni, 15 Ebe-Hemşire, 3 Laboratuar Teknisyeni, 2 Röntgen Teknisyeni, 1 Ambar Memuru, 2 Şoför ve 2 Hizmetli olmak üzere toplam 40’dir. Toplum ve Aile Sağlığı Merkezlerindeki görev 4 Aile Hekimi, ile 12 personel görev yapmaktadır.

Devrekani Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nefroloji

Devrekani Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Devrekani Devlet Hastanesi, Kastamonu ili Devrekani ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Devrekani Devlet Hastanesi Doktorları

Devrekani Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Devrekani Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Devrekani Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (366) 638-1009

Devrekani Devlet Hastanesi Adresi

Devrekani Devlet Hastanesi Adresi:  Ahiçelebi Mah. Şehit Nihat Çendik Cad.

Devrekani Devlet Hastanesi Web Sitesi

Devrekani Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://devrekanidh.saglik.gov.tr/

Devrekani Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir