Dicle Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Dicle Devlet Hastanesi, Diyarbakır ilimizin Dicle ilçesinde bulunan Dicle Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. 27 Mayıs Mah. Ergani Cad. Afet Küme Evleri Yanı adresinde bulunan Dicle Devlet Hastanesi kurumuna 0 (412) 561-2073 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Dicle Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz Ana binası 1952 senesinde sağlık Merkezi olarak hizmete girmiştir. Sonradan 1974 senesinde ameliyathane ve yataklı tesis olarak kapasitesi artırılarak ek bina yapılmış.1990 senesinde bir ilave daha yapılarak 3 katlı bir ek bina yapılmıştır. Ayrıca 1 Nolu Sağlık Ocağı ve Verem Savaş Dispanserinin bir kısmı Hastanemizin kullanımı için devredilmiş ve 2006 senesinde Diyaliz Merkezi ve poliklinik olarak faaliyetine devam etmektedir. 2008 Yılında Hastane avlusunda ek bina inşa edilmiş olup poliklinik hizmetleri ve idari bina olarak kullanılmaktadır. 2009 senesinde 2 nolu sağlık ocağının kullanımında olan 8 Adet Lojmanın tadilatı yapılarak hastanemize bağlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine dönüştürülmüş ve hizmete açılmıştır.

Dicle Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Dicle Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Dicle Devlet Hastanesi, Diyarbakır ili Dicle ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Dicle Devlet Hastanesi Doktorları

Dicle Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Dicle Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Dicle Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (412) 561-2073

Dicle Devlet Hastanesi Adresi

Dicle Devlet Hastanesi Adresi:  27 Mayıs Mah. Ergani Cad. Afet Küme Evleri Yanı

Dicle Devlet Hastanesi Web Sitesi

Dicle Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://dicledh.saglik.gov.tr/

Dicle Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Dicle Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir