Dilovası Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Dilovası Devlet Hastanesi, Kocaeli ilimizin Dilovası ilçesinde bulunan Dilovası Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Çerkeşli Köyü Mevkii Turgut Özal Mah. No:34 adresinde bulunan Dilovası Devlet Hastanesi kurumuna 0 (262) 754-1525 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Dilovası Devlet Hastanesi Hakkında

2013 tarihinde hastane binamız Kocaeli Dilovası ilçesi, Çerkeşli köyü mevkii, Turgut Özal Mahallesi toplum sağlığı merkezi olarak açılması planlanmıştır. Daha sonradan toplum sağlığı merkezi olarak hedeflenen bina Dilovası Devlet Hastanesi olarak açılmasına karar verilmiştir. 12.03.2014 tarihinde 49 yıllığına bakanlığımıza tahsis edilen 54.060 m2 yüz ölçümlü alanla hizmete açılmıştır.

Dilovası Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Dilovası Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Dilovası Devlet Hastanesi, Kocaeli ili Dilovası ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Dilovası Devlet Hastanesi Doktorları

Dilovası Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Dilovası Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Dilovası Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (262) 754-1525

Dilovası Devlet Hastanesi Adresi

Dilovası Devlet Hastanesi Adresi:  Çerkeşli Köyü Mevkii Turgut Özal Mah. No:34

Dilovası Devlet Hastanesi Web Sitesi

Dilovası Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://dilovasidh.saglik.gov.tr/

Dilovası Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir