Diyadin Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Diyadin Devlet Hastanesi, Ağrı ilimizin Diyadin ilçesinde bulunan Diyadin Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Göl Mahallesi D/9 Nolu Küme Evler No:3 adresinde bulunan Diyadin Devlet Hastanesi kurumuna 0 (472) 511-2476 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Diyadin Devlet Hastanesi Hakkında

24.549 m² arsa alanında 9269 m²lik oturma alanına sahip olan hastanemiz 50-75 yatak kapasitesine sahiptir. Hatanemiz için özel getirilen ağaç fidanlarıyla donatılmış olan bahçesinde hasta dinlenme alanları mevcuttur. Geniş bir otopark alanına sahiptir.

hastanemizde poliklinik hizmetleri sunulmakta olup; Kadın hastalıkları ve doğum, çocuk hastalıkları, dahiliye ve cerrahi branşlarının yataklı servisleri mevcuttur. Odalar 2 kişilik olup banyo ve tuvalet odalar içerisindedir.

Diyadin Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Diyadin Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Diyadin Devlet Hastanesi, Ağrı ili Diyadin ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Diyadin Devlet Hastanesi Doktorları

Diyadin Devlet Hastanesi doktorları için tıklayınız

Diyadin Devlet Hastanesi iletişim

Diyadin Devlet Hastanesi Telefon Numarası:  0 (472) 511-2476

Diyadin Devlet Hastanesi adres

Diyadin Devlet Hastanesi Adresi:  Göl Mahallesi D/9 Nolu Küme Evler No:3

Diyadin Devlet Hastanesi Web Sitesi

Diyadin Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://diyadindh.saglik.gov.tr/

Diyadin Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir