Doç. Doktor İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Doç. Doktor İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi, Kütahya ilimizin Simav ilçesinde bulunan Doç. Doktor İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. 4 Eylül Mah. Şehit Metin Akkoç Cad. adresinde bulunan Doç. Doktor İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi kurumuna 0 (274) 513-7048 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Doç. Doktor İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi Hakkında

Simav Devlet Hastanesi ilk kuruluşu şimdiki Sağlık Meslek lisesinin bulunduğu binada Hükümet Tabipliği adı altında 1950-1955 senelerı içinde 50 yataklı göğüs Hastanesi olarak faaliyete geçmiş, Hastanenin şimdiki bulunduğu binalar 1953 senesinde kurulan hastane yaptırma ve yaşatma derneği önderliğinde Simav halkının yardımlarıyla 1. Bina olarak 1953-1957 senelerı içinde 50 yataklı Dispanser Hastanesi olarak inşaatı yapılarak faaliyete geçmiş.

2. Ek Bina ;1967 senelerı içinde ek bina yaptırılarak 50 yataklı göğüs hastanesinin yatakları taşınarak 100 yataklı devlet hastanesine Simav halkının hizmetine sunulmuştur.

3. Ek Bina; 1986 senesinde inşaatına başlatılarak 1992 senesinde Sağlık Bakanlığına teslim edilmiştir. Daha sonra Sağlık bakanlığından gelen ödenekler ile hastanenin iç ve dış donanımı, Çevre düzenlemesi 1995 senesinde tamamlanarak 1996 senesinde hizmete sunulmuştur.

1. inci ve 2. inci Ek binalar 1997 senesinde genel tadilat ve onarım yaptırılarak. 4. Ek Bina; 2001 senesinde Hemodiyaliz Merkezi olarak Simav halkına en iyi bir biçimde hizmet sağlamaktadır.

Doç. Doktor İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi Bölümleri

 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Doç. Doktor İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Doç. Doktor İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi, Kütahya ili Simav ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Doç. Doktor İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi Doktorları

Doç. Doktor İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Doç. Doktor İsmail Karakuyu Simav devlet Hastanesi Telefon Numarası

Doç. Doktor İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (274) 513-7048

Doç. Doktor İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi Adresi

Doç. Doktor İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi Adresi:  4 Eylül Mah. Şehit Metin Akkoç Cad.

Doç. Doktor İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi Web Sitesi

Doç. Doktor İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://simavdh.saglik.gov.tr/

Doç. Doktor İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir