Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Hatay ilimizin Dörtyol ilçesinde bulunan Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Numune Evler Mah. Necati Bey Sok. No:26/C adresinde bulunan Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (326) 712-3109 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 1 Haziran 2009 tarihinden bu yana fiilen hizmete başlamıştır. Merkezde teşhis, tedavi, protez, porselen kaplama, modern protez, tüm protez dolgu ve diş temizliği en modernize biçimde yapılmaktadır. 2000 m2 kapalı alanı bulunan yeni binada 21 adet tekli poliklinik yer alıyor.

Vatandaşımıza diş sağlığı hizmeti verilmekte olup sterilizasyona oldukça önemle dikkat edilmektedir. Sağlık bakanlığının tüm kurumlarında olduğu gibi merkezimizde de özürlü yaşlı hamile ve çocuklara hasta önceliği bulunmaktadır. Bu çerçevede merkezimizde hastanın en kolay ulaşacağı yerde bir ünite yalnızca yaşlı, özürlü, hamile ve çocuk hastalara hizmet vermektedir.

Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Hatay ili Dörtyol ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (326) 712-3109

Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Numune Evler Mah. Necati Bey Sok. No:26/C

Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://dortyoladsm.saglik.gov.tr/

Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir