Dr. Ayten Bozkaya Spastik Özürlü Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Dr. Ayten Bozkaya Spastik Özürlü Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi, Bursa ilimizin Osmangazi ilçesinde bulunan Dr. Ayten Bozkaya Spastik Özürlü Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili detaylar. Altınova Mah. Yolgör Sok. adresinde bulunan Dr. Ayten Bozkaya Spastik Özürlü Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi kurumuna 0 (224) 216-0066 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Dr. Ayten Bozkaya Spastik Özürlü Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi Hakkında

Türkiye’deki ilk ve tek spastik özürlü Çocuklar hastanesi olan hastanemiz 1997 senesinde hizmete girdi. 2005 yılı temmuz ayında ek binanın 14 ay gibi kısa bir sürede tamamlanması ile birlikte, klinikte yalnızca spastik çocuklara ait 54 fiili yatağımız ve acil servisimizde 6 müşahade yatağımız hizmete girmiştir.

Hastanemizde hali hazırda 3700 dosyalı spastik engelli hasta düzenli kontrolümüzde olup yatarak ve ayaktan takip edilmektedir. bunun bunun yanında bölgemiz dışından bize başvuran her spastik engelli çocuğu kabul etmekteyiz.

Dr. Ayten Bozkaya Spastik Özürlü Çocuklar Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Nöroloji
  • Ortopedi ve Travmatoloji

Dr. Ayten Bozkaya Spastik Özürlü Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Dr. Ayten Bozkaya Spastik Özürlü Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde Çocuk hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Dr. Ayten Bozkaya Spastik Özürlü Çocuklar Hastanesi Doktorları

Dr. Ayten Bozkaya Spastik Özürlü Çocuklar Hastanesi için tıklayınız

Dr. Ayten Bozkaya Spastik Özürlü Çocuklar Hastanesi İletişim

Dr. Ayten Bozkaya Spastik Özürlü Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası:   0 (224) 216-0066

Dr. Ayten Bozkaya Spastik Özürlü Çocuklar Hastanesi Adres

Dr. Ayten Bozkaya Spastik Özürlü Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi Adresi:  Altınova Mah. Yolgör Sok.

Dr. Ayten Bozkaya Spastik Özürlü Çocuklar Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi Web Sitesi

https://bursaspastikcocukrm.saglik.gov.tr/

Dr. Ayten Bozkaya Spastik Özürlü Çocuklar Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir