Dr. Mete Tan Bayat Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Dr. Mete Tan Bayat Devlet Hastanesi, Afyonkarahisar ilimizin Bayat ilçesinde bulunan Dr. Mete Tan Bayat Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Afyon-Ankara Karayolu 45. km Bayat ilçe girişi adresinde bulunan Dr. Mete Tan Bayat Devlet Hastanesi kurumuna 0 (272) 491-2440 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Dr. Mete Tan Bayat Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz dönemin Afyon’lu sağlık bakanı Dr. Mete Tan’ın ve yöre halkının maddi ve manevi katkılarıyla 1991 senesinde faaliyete geçmiştir. Hastanemiz iki katlı olup 25 yatak, 1 özel oda, acil servisi, genel poliklinik, diş polikliniği, ambulans hizmetleri, laboratuar ve röntgen üniteleri ile hizmet vermektedir.

Dr. Mete Tan Bayat Devlet Hastanesi İletişim

Dr. Mete Tan Bayat Devlet Hastanesi Telefon Numarası:  0 (272) 491-2440

Dr. Mete Tan Bayat Devlet Hastanesi Adres

Dr. Mete Tan Bayat Devlet Hastanesi Adresi:  Afyon-Ankara Karayolu 45. km Bayat ilçe girişi

Dr. Mete Tan Bayat Devlet Hastanesi Web Sitesi

Dr. Mete Tan Bayat Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://afyonism.saglik.gov.tr/TR-207901/bayat-drmete-tan-ilce-devlet-hastanesi.html

Dr. Mete Tan Bayat Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir