Dr. Sami Ulus Hastanesi Turgut Özal Ek Binası Telefon Numarası ve Adresi

Dr. Sami Ulus Hastanesi Turgut Özal Ek Binası, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Dr. Sami Ulus Hastanesi Turgut Özal Ek Binası ile ilgili detaylar. Alparslan Türkeş Cad. No:57 Emek adresinde bulunan Dr. Sami Ulus Hastanesi Turgut Özal Ek Binası kurumuna 0 (312) 906-3000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Dr. Sami Ulus Hastanesi Turgut Özal Ek Binası Hakkında

Sağlık Bakanlığı’na devredilen Beştepe’deki Turgut Özal Üniversitesi Hastanesi, Dr. Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi ek binası olarak hizmet vermektedir. Bütün cerrahi branşlarda ülke çapında hasta kabul ediyoruz. Beştepe’deki ek binamız Türkiye’deki ilk .çocuk kalp ve cerrahi merkezidir. Dr. Sami Ulus Hastanesi’nin Altındağ ilçesi’ndeki ana binasında kadın doğum hizmetlerimiz poliklinik, yataklı acil sağlık ve doğum alanında eskiden olduğu gibi şimdi de hizmetlerine devam etmektedir.

Dr. Sami Ulus Hastanesi Turgut Özal Ek Binası Randevu

Dr. Sami Ulus Hastanesi Turgut Özal Ek Binası

Dr. Sami Ulus Hastanesi Turgut Özal Ek Binası Bölümleri

Dr. Sami Ulus Hastanesi Turgut Özal Ek Binası Telefon Numarası

Dr. Sami Ulus Hastanesi Turgut Özal Ek Binası telefon numarası:  0 (312) 906-3000

Dr. Sami Ulus Hastanesi Turgut Özal Ek Binası Adresi

Dr. Sami Ulus Hastanesi Turgut Özal Ek Binası adresi: Beştepe, Beştepeler Mh, Alparslan Türkeş Cd. No:57, 06560 Çankaya/Ankara

Dr. Sami Ulus Hastanesi Turgut Özal Ek Binası Nasıl Gidilir? Dr. Sami Ulus Hastanesi Turgut Özal Ek Binası Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir