Duaçınarı Ağız Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Duaçınarı Ağız Diş Sağlığı Merkezi, Bursa ilimizin Yıldırım ilçesinde bulunan Duaçınarı Ağız Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Şükraniye Mah. Hastane Sok. No:11 adresinde bulunan Duaçınarı Ağız Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (224) 360-5252 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Duaçınarı Ağız Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Merkezimiz binası, 1972 senesinde SSK Bursa Hastanesine bağlı bir semt polikliniği halinde hizmete açılmış, 1977 senesinde da SSK Duaçınarı Dispanseri adı altında sağlık hizmeti verilmeye başlanılmıştır. 1984 senesinde ise aynı bina içinde Dispanser faaliyetlerinin bunun yanında diş tedavi ve protez hizmetleri de verilmeye başlanılarak SSK Bursa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve Duaçınarı Dispanseri adını almıştır.

5283 Sayılı Bazı Kamu Kurum Ve Kuruluşlarına Ait Sağlık Birimlerinin Sağlık Bakanlığına Devredilmesine Dair Kanun çerçevesinde Sağlık Bakanlığına devredilen Kurumumuzda 19-02-2005 tarihi itibariyle Dispanser faaliyetlerine son verilmiş ve Sağlık Bakanlığı Bursa Duaçınarı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi adı altında hizmet verilmeye başlanılmıştır.

Duaçınarı Ağız Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Duaçınarı Ağız Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Duaçınarı Ağız Diş Sağlığı Merkezi, Bursa ili Yıldırım ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Duaçınarı Ağız Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Duaçınarı Ağız Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Duaçınarı Ağız Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Duaçınarı Ağız Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (224) 360-5252

Duaçınarı Ağız Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Duaçınarı Ağız Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Şükraniye Mah. Hastane Sok. No:11

Duaçınarı Ağız Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Duaçınarı Ağız Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://duacinariadsm.saglik.gov.tr/

Duaçınarı Ağız Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir