Edremit Asker Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Edremit Asker Hastanesi, Balıkesir ilimizin Edremit ilçesinde bulunan Edremit Asker Hastanesi ile ilgili detaylar. Turhanbey Mahallesi Edremit adresinde bulunan Edremit Asker Hastanesi kurumuna 0 (266) 374-1099 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Edremit Asker Hastanesi Hakkında

Edremit Asker Hastanesi 1911 senesinde şehir merkezinde bulunan eski lojmanlarda 30 yatak kapasiteli olarak kurulmuştur. 1957 senesinde yatak kapasitesi 100’e, 1961 senesinde 200’e çıkartılmıştır. 2 Mayıs 1967 tarihinde bulunduğumuz binaya taşınmıştır. 2007 senesinde yatak sayısı 30’a düşürülmüştür. 8 Eylül 2008 tarihinden ibu yana İzmir Sağ.Hiz.Blg.K.lığı, 20 Aralık 2013 tarihinden ibu yana de İstanbul Sağ.Hiz.Blg.K.lığı teşkilat ve kuruluş yapısına girmiştir. Edremit Asker Hastanesi profesyonel ve işinde uzman sağlık personeli ile hastane hizmet standartlarına uygun olarak hizmet vermektedir.

Edremit Asker Hastanesi Doktorları

Edremit Asker Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Edremit Asker Hastanesi Telefon Numarası

Edremit Asker Hastanesi Telefon Numarası0 (266) 374-1099

Edremit Asker Hastanesi Adresi

Edremit Asker Hastanesi Adresi:  Turhanbey Mahallesi Edremit

Edremit Asker Hastanesi Web Sitesi: www.gata.edu.tr

Edremit Asker Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort