Ege Güneş Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Ege Güneş Diyaliz Merkezi, İzmir ilimizin Konak ilçesinde bulunan Ege Güneş Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Gaziler Cad. 1149 Sk. No:18 Yenişehir adresinde bulunan Ege Güneş Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (232) 449-6699 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ege Güneş Diyaliz Merkezi Hakkında

Merkezimiz 1999 senesinde kurulmuştur. Alman-Braun, Amerikan-Baxter, İsveç-Gambro olmak üzere 40 adet hemodiyaliz cihazı ile 06:30-20:30 saatleri içinde faaliyet göstermekteyiz.

Tepecik Eğitim Hastanesine 200 metre, Eşrefpaşa Belediye Hastanesine 25 metre, İzban Kemer istasyonunu 25 metre mesafede Gaziler caddesi üzerindedir.

Ege Güneş Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Kardiyoloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Ege Güneş Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Ege Güneş Diyaliz Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Ege Güneş Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ege Güneş Diyaliz Merkezi Doktorları

Ege Güneş Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Ege Güneş Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Ege Güneş Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (232) 449-6699

Ege Güneş Diyaliz Merkezi Adresi

Ege Güneş Diyaliz Merkezi Adresi:  Gaziler Cad. 1149 Sk. No:18 Yenişehir

Ege Güneş Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Ege Güneş Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.egegunesdiyaliz.com

Ege Güneş Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Ege Güneş Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir