Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi, İzmir ilimizin Konak ilçesinde bulunan Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. 1399 Sokak No.17 Alsfakat adresinde bulunan Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (232) 463-2536 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi Hakkında

Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Servisi, İzmir’in ilk özel hemodiyaliz merkezlerinden olup senelerdır başarıyla hizmet vermektedir. Dahiliye Uzmanı Dr. Fatih Akman ve Dr. Yavuz Güneş sorumluluğunda işinin ehli ve güleryüzlü bir diyaliz ekibiyle çalışan diyaliz servisimizin amacı, hastalarımızın diyaliz tedavilerini sağlamak, onlarla bir aile ortamı yaratmak ve her türlü psikolojik desteği sağlamaktır.

Diğer bir görev olarak da uygun olan hastalarımızı en iyi biçimde böbrek nakline hazırlamaktır. Bugüne kadar 15 hastamız böbrek nakli olmuştur. Bu husustaki çalışmalarımız, Ege Organ Nakli Derneği aracılığıyla 02.04.2005 tarihinde ödüllendirilmiştir.

Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Kardiyoloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Hemodiyaliz

Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi Doktorları

Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (232) 463-2536

Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi Adresi

Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi Adresi:  1399 Sokak No.17 Alsfakat

Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.egesaglikvakfi.com.tr

Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Ege Sağlık Vakfı Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir